Eryk Deryło nadciąga

Eryk Deryło nadciąga

Krew” to najnowsza książka Maxa Czornyja (https://www.taniaksiazka.pl/krew-max-czornyj-p-1524187.html). To najnowsza historia doskonale znanego komisarza Eryka Deryło, który zaprasza do rozwikłania wspólnie nowej zagadki. Niezwykle skomplikowanej, bowiem morderca tak wodzi wszystkich za nos, że podejrzewani są nawet policjanci z miejscowego posterunku. Do kogo dedykowana była, pozostawiona na miejscu zbrodni, informacja? Czy była to wiadomość do zamordowanej, czy do policji? Komisarz Eryk Deryło wraz z Tamarą Haller będą musieli odpowiedzieć na te oraz na inne pytania. W tym czasie można przypomnieć sobie poprzednie  książki należące do tego cyklu powieści.

“Pokuta. Komisarz Eryk Deryło. Tom 3”

Eryk Deryło to jeden z najbardziej skutecznych komisarzy, jeżeli chodzi o lubelską policję. To człowiek, który nie raz balansując na granicy prawa, doprowadził do ujęcia sprawcy. Nie zawsze jest łatwo, ale komisarz udowadnia, że jest naprawdę skuteczny w swojej pracy. Tym razem bohater będzie miał do czynienia z wyjątkowo trudną sprawą. Cztery Iks to jeden z najbardziej psychopatycznych morderców, którego nikt nie mógł ująć. Na szczęście Deryło udowodnił swoją wyższość nad zbrodniarzem, dzięki czemu przestępca w końcu znalazł się w więzieniu. Tylko, że zostają odnalezione kolejne zwłoki. Czy to możliwe, że morderca ma swojego naśladowcę? Dlaczego złapany przestępca zna wszystkie szczegóły zbrodni, chociaż nikt mu o nich nie powiedział? Przecież Cztery Iks nie mógł niczego zrobić, ponieważ siedział w więzieniu. Kto tym razem kryje się za wszystkimi, makabrycznymi zbrodniami?

“Trauma. Komisarz Eryk Deryło. Tom 4”

Do jednej z lubelskich gazet przychodzi bardzo dziwny list. Jego nadawca nazywa siebie Mistrzem Gry. Żąda opublikowania swojego listu w gazecie. Zaprasza wszystkich chętnych (w tym liście) do gry o szczęście. Oczywiście, w mieście chętnych nie brakuje. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy w opuszczonej ruderze zostają odnalezione zwłoki osoby, która chyba szczęścia nie miała. Morderca zaostrza warunki gry. I ewidentnie bardzo chce, aby komisarz Deryło razem z Tamarą Haller dołączyli do makabrycznej rozgrywki. Czy to możliwe, że oni będą mieli szczęście i przeżyją tą makabryczną rozgrywkę? Widać, że Mistrz Gry doskonale wie, co ma robić. Zwycięzca w tej rozgrywce może być tylko jeden. Kto nim będzie? Czas się tego dowiedzieć. Niedługo pojawiają się kolejne zwłoki, a Deryło widzi, że nie są to żarty. Kolejna, emocjonująca książka, która jest w stanie zapewnić czytelnikom ogromne emocje.